PPGL prepainted GALVALUME aluzinc STEEL mbështjellje AS PER JIS3321AZ40-150

 • Factory price: $970/ton from factory
 • FOB Çmimi: US $700-$1000/ ton by sea depends on port
 • CIF price : $980 to Signapore,$1000/ton to Abbas port by sea
 • FCA: $950-$1150/ton by Railway via border
 • CIP: $1100 to Astana,$1270 to Gypdzhak by Railway etc.
 • Quality Warranty: 50 tons,good quality with 12 years guarantee in sunshine
 • Furnizimi Aftësia: 160.000 ton / vit
 • Port: Qingdao OR TIANJIN PORT
 • Railway station: Dezhou,Liaocheng station
 • Kushtet e pagesës: TT, LC
 • Promotion news: discount due to rate reach to 7.10,
 • : CIP $1270 to Gypdzhak by Railway
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Prepainted Galvalume mbështjellje çeliku në fletë JIS 3322

   

  Prepainted Galva lume  çeliku spirale (PPG L )

  Gradë

  CGLCC, CGLCH

  standard

  JIS, ASTM, GB, DIN

  Paint Color

  Bazuar në RAL Nr apo mostër të klientëve ngjyra

  bojë

  Poliestër, dhe kërkesën tuaj të veçantë që do të diskutohen

  Paint Trashësia

  Top Ana: 6 + 11micron Pamja e prapme: 5-7 mikron

  Ose në bazë të kërkesave të konsumatorëve

  çeliku Grade

  material bazë ose kërkesa juaj

  Trashësia

  0.14mm-0.70mm

  gjerësi

  750-1250mm

  Alu zink Veshje

  40-150g / m²

  Coil ID

  508mm, 610mm

  Coil Pesha

  3-6MT, ose si për kërkesat e klientëve

  materiali bazë

  me cilësi të lartë fletë çeliku hot GALVALUME zhytur

  Sipërfaqe Treatment

  Galvanizuar, CHROMATED, unoiled / i shkrirë, Bright përfunduara, xhingël, gjurmët e gishtave, Rezistenca.

  Aplikacion

  Përdorim të përgjithshëm, Roofing, corrugated mbulim Making, jashtë ndërtesave


 • Previous:
 • Tjetër:

 • Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  WhatsApp Online Chat !