GI galvanzied zink Veshje fletë çeliku në spirale Z40-150 butë / hard plotë

 • FOB Çmimi: US $ 650- $ 1000 / ton
 • Sasia Min.urdhër: 50 ton
 • Furnizimi Aftësia: 160.000 ton / vit
 • Port: Qingdao OR TIANJIN PORT
 • Kushtet e pagesës: TT, LC
 • Detail Product

  Produkt Tags

  镀锌 车间 1锌 花Hot zink zhytur veshura çeliku e galvanizuar spirale DX51D SGCC

  Hot zhytur spirale çeliku e galvanizuar

  Gradë

  SGCC, SGCH, DX51D

  standard

  JIS, ASTM, GB, DIN

  zink Veshje

  Non-alloyed galvanizuar (GI)

  Trashësia zinkut

  40-150g / m2 (trashësi dy anë uniform)

  Coil ID

  508mm, 610mm

  pesha Coil

  3-7 ton

   

  0.12-0.7mm

  gjerësi

  750-1000mm

  Trajtim sipërfaqësor

  acid kromit passivation, shkrirë

  përpunimit të sipërfaqes

  Mini xhingël, rregullt xhingël, Big xhingël, Zero xhingël

  materiali bazë

  ftohtë mbështjellje çeliku mbështjellë, vështirë e plotë

  cilësi

  hard plotë apo të buta

  Product Feature

  përfunduar të lartë sipërfaqe, veshja uniforme zink, forca të lartë elastik (më shumë se 600), rezistenca gjobë atmosferike korrozioni, natyra e mirë në saldim dhe të ftohtë formimin, paraqitja elegante

  vendet eksportohen

  Azia Juglindore, Afrikë, Australi Evropian Komuniteti dhe Lindjen e Mesme
 • Previous:
 • Tjetër:

 • Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  WhatsApp Online Chat !