fletë GALVALUME AFP

 • FOB Çmimi: US $ 650- $ 1000 / ton
 • Sasia Min.urdhër: 50 ton
 • Furnizimi Aftësia: 160.000 ton / vit
 • Port: Qingdao OR TIANJIN PORT
 • Kushtet e pagesës: TT, LC
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Details shpejta

  • Vendi i origjinës: Shandong, China (Mainland)
  • Brand Name: hanglong Zhongtian
  • Numri Model: DX51D
  • Materiali: fletë galvanizuar
  • Aplikimi: mur
  • Trajtim sipërfaqësor: Hot zhytur galvanizuar
  • Zink veshja: 40-150 G / m2
  • Trashësia: 0.27mm
  • Gjerësia: 750-1000mm
  • Certifikata: ISO 9001, SGS
  • Xhingël: i madh, i rregullt, mini
  • Standad: JIS ASTM GB
  • Emri i produktit: ngjyra fletë corrugated
  • Length: 3-10mt

  Packaging & dorëzimit

  detajet Paketimi standarde eksportuar paketim
  Koha e dërgimit Dërguar në 45 ditë pas pagesës

  Galvanizuar Steel Sheets në mbështjellje SGCC

  Gradë SGCC, SGCH, DX51D
  zink Layer zink Non-alloyed galvanizuar
  40-1 50g / m2 (dy anësor trashësi njësi
  Coil Pesha 3-7 ton
  Trashësia 0.14mm-0.7mm
  gjerësi 750-1000mm
  Sipërfaqe C passivation acid hromium, i shkrirë
  M ini xhingël, xhingël rregullt, xhingël madh
  material C vjetër mbështjellë mbështjellje çeliku
  cilësi F ull vështirë, gjysmë e vështirë, e butë
  Product Feature H IGH përfunduar sipërfaqe, veshja uniforme zink, forca të lartë elastik, rezistenca gjobë atmosferike korrozioni, natyra e mirë në saldim dhe të ftohtë formimin pamjen, elegante
  moq 25 ton
  certifikatë ISO, SGS

  <p 

  DX51D


 • Previous:
 • Tjetër:

 • Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  WhatsApp Online Chat !