Galvalume aluzinc mbështjellje çeliku si për JIS3321

 • FOB Çmimi: US $ 650- $ 1000 / ton
 • Sasia Min.urdhër: 50 ton
 • Furnizimi Aftësia: 160.000 ton / vit
 • Port: Qingdao OR TIANJIN PORT
 • Kushtet e pagesës: TT, LC
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Alumini dhe aliazh zink fletë çeliku AZ40-150 

  përshkrim i produktit
  Emri i produktit mbështjellje Galvalume aluzinc çeliku
  standard GB, ASTM, JIS
  Trashësia 0.14mm-0.7mm
  gjerësi 750-1250mm
  veshja zink AZ40-150
  Coil ID 508mm, 610mm
  Trajtim sipërfaqësor CHROMATED, i shkrirë, unoiled, kimik, AFP
  pesha Coil 2-10ton ose si kërkesë të klientit.
  material DX51D + AZ, SGLCC, SGLCH
  kalit Full vështirë, gjysma e vështirë, e butë
  pagesë T / T, L / C në pamje
  moq 50 ton

 • Previous:
 • Tjetër:

 • Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  WhatsApp Online Chat !