FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

1.Are you a mill or trader ?
 • Ne jemi fabrikë të vendosura në qarkun Guan, Shandong, Kinë.
 • Tani ne kemi dy zona fabrikë fqinje, South Zona zotëron linjë galvanzied, 1 Galvalume linjë, 1 PPGI / PPGL linjë dhe disa linja të valëzuar, North Area zotëron linjë 1 picking, 3 Ftohtë mbështjellë linjat çeliku dhe linjë 1 Galvalume.
 • Mirëpritur vizitën tuaj në çdo kohë.

 

2.Cound we print our own LOGO on the goods?
 • Po, konsumatorët mund të sigurojë logot e tyre, dhe ne të shtypura logon në mbështjellje apo fletë si kërkesave të klientëve.

 

3.What’s the packing?
 • Inner with plastic film and waterproof paper, outer covered by steel sheet, and with side protecting plate.

 

4.How many tons can be loaded in one container ?
 • 20GP container,usually about 25 tons/continer,max 27 tons/container.

 

5What’s the MOQ?
 • One container.

 

6What’s the payment terms ?
 • TT,30% deposit,balance against BL copy in 7days  or LC.

 

7.Can you accept inspection before delivery ?
 • Sure, para dorëzimit, klienti mund të vijnë vetë apo të besojë palë të tretë për të bërë inspektimin

 

8.What’’s the composition of metallic coating of galvalume steel coils?
 • 55%AL-43.5%Zn-1.5%Si.

 

9.What exhibition your company attended before ?
 • Panairi i China Guangzhou në Guangzhou, dy herë në vit.
 • Foreign Exhibitions: Congo,Malaysia,Indonesia,Dubai,Kazakhstan,Chile.

 

Duan të punojnë me ne?


Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

WhatsApp Online Chat !