Na kontaktoni

Adresa jone

Na dërgoni mesazh!

ju mund të na dërgoni kërkesat tuaja, pyetje dhe vërejtje duke përdorur formularin e mëposhtëm, mesazhi juaj do të përgjigjet dhe të dërgohet në e dhënë adresën e-mail në ndërkohë

Guan County New Century

Industry Park, Liaocheng, China

 :   info@sdzthl.com

: 86-0532-55579488

telefon: 86-0532-55579488

 


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat !