Fabrika Tour

Cold Workshop çelikut mbështjellë

Mbështjellje Ftohtë mbështjellë janë prodhuar në shpejtësi të lartë 6Hi mullinj kodrina janë sopplied nga ne në të dy plotë condition.Superior sipërfaqe cilësinë e vështirë dhe annealed e mbështjellje të ftohtë të lejojë aplikim të gjerë si substrat për shtresë metalike (galvanizuar) Galvalume, lëndë e parë për tuba, tuba, daulle / dera / mobilje metalike dhe inxhinieri tjera të përgjithshme përdor.

CRC

 

Hot zhytur Workshop çeliku Galvalume

Spirale çeliku Galvalume është një produkt që është shumë e ngjashme me çeliku e galvanizuar, por me rezistencë të mirë korrozioni (deri në 3 herë jetën e galvanizuar) .Të pronat supperior e Galvalume dalin nga përbërja unike (43.5% Zn, 1.5% Si, 55% AL ) e veshjes metalike. Aplikime përfshijnë materiale bazë për mbulim për para-pikturë.

Galvalume Workshop çeliku 2

 

 

Hot zhytur Workshop çelikut galvanizuar

Galvanizuar Steel mbështjellje janë prodhuar nëpërmjet një procesi të shtresë metalike që përfshin kalimin mbështjellje ftohtë mbështjellë me një kazan që përmban zink prej metali të shkrirë. Ky proces siguron aderimin të zinkut në sipërfaqen e fletë çeliku. Shtresa Zink siguron rezistencë të shkëlqyer korrozioni dhe jetën zgjasin shërbimit. Hot dip produktet e galvanizuar janë përdorur gjerësisht në pajisje shtëpiake, transport, prodhim kontejnerëve, mbulim, material bazë për para-pikturë, ducting dhe kërkesat e tjera të ndërtimit të lidhura.

Hot zhytur workshop3 çeliku galvanzied

 

Të veshura me ngjyra Workshop çeliku

Mbështjellje Pre-pikturuar janë prodhuar nga veshja një shtresë e bojës në sipërfaqe të ftohtë mbështjellë, galvanizuar ose Galvalume mbështjellje. Apelit estetike dhe qëndrueshmëri janë karakteristikat kryesore të mbështjellje çeliku të veshura me ngjyra. Një përzgjedhje të gjerë të ngjyrave në dispozicion të konsumatorëve dhe ngjyra të dizajnuara për të përmbushur Fund specifik mund të specifikohen. Para-pikturuar mbështjellje tona janë të përshtatshme për të brendshme të drejtpërdrejtë, si dhe aplikimin e jashtme, paneleve sanduiç dhe kështu me radhë.

të veshura me ngjyra workshop_4 çeliku

 

fletë rrudhë Workshop-corrugated mbulim

workshop rrudhë 5

 

Depo dhe dërgesa

Warehouse & Dërgesë 6

 


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

WhatsApp Online Chat !