Rreth nesh

Shandong Zhongtian përbëra materiale Co, Ltd (filiali i të cilit është Shandong Hanglong International Trading Co., Ltd.) Është një prodhues i shkëlqyer profesional për HDGI, GL, PPGI, PPGL dhe fletë corrugated çeliku, e cila është themeluar në vitin 2007, e vendosur në qarkun Guan , provinca Shandong, China.The varg kryesore të prodhimit është 0.15-0.70mm trashësi, 750-1250mm width.

Fletë Zhongtian çeliku tani ka 3 rreshta ftohtë mbështjellë me kapacitet 300.000 ton në vit, 1 galvanizuar (GI) linjës me kapacitet vjetor 160.000 ton, 2 Galvalume (GL) linja me kapacitet vjetor 400,000 ton, dhe 1 PPGI / linjë PPGL me kapacitet vjetor 200.000 tons.With cilësisë super dhe të shërbimit, produktet tona të eksportohen gjerësisht për më shumë se 50 vende dhe rajone të botës të tilla si Malajzia, Indonezia, Tajlanda, Tanzania, Kamerun, Benin, Angola, Kongo, Kolumbia, Peruja, Kili dhe kështu me radhë.


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

WhatsApp Online Chat !