• ok-one

Rreth ZHONGTIAN

Shandong Zhongtian përbëra materiale Co, Ltd (filiali i të cilit është Shandong Hanglong International Trading Co., Ltd.) Është një prodhues i shkëlqyer profesional për HDGI, GL, PPGI, PPGL dhe fletë corrugated çeliku, e cila është themeluar në vitin 2007, e vendosur në qarkun Guan , provinca Shandong, China.The varg kryesore të prodhimit është 0.14-0.70mm trashësi, 750-1250mm width.

Tani çeliku Zhongtian ka gjithsej 8 linja të prodhuar, me kapacitet vjetor 800.000 ton kapacitet në vit, me cilësi të super dhe të shërbimit, produktet tona të eksportohen gjerësisht për më shumë se 50 vende dhe rajone të botës të tilla si Malajzia, Indonezia, Tajlanda, Tanzania, Kamerun , Benin, Angola, Kongo, Kolumbi, Peru, Kili dhe kështu me radhë.

Shiko më shumë
 • about21_
 • about1
 • rreth 22

produktet kryesore

Specializuar në shtresë të lartë zink, elastik të lartë dhe të lartë çeliku standarde veshja

Certifikatat tona

 • CIQ
 • CNAS
 • ISO
 • SGS
 • SIRIM
 • SNI
 • vlerësimi i furnizuesit
Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

WhatsApp Online Chat !