Galvalume 5V за покривање на состојба

 • Factory price: $970/ton from factory
 • ФОБ Цена: US $700-$1000/ ton by sea depends on port
 • CIF price : $980 to Signapore,$1000/ton to Abbas port by sea
 • FCA: $950-$1150/ton by Railway via border
 • CIP: $1100 to Astana,$1270 to Gypdzhak by Railway etc.
 • Quality Warranty: 50 tons,good quality with 12 years guarantee in sunshine
 • Набавка Способност: 160.000 тони / годишно
 • Порт: Кингдао ИЛИ Тијанџин пристаниште
 • Railway station: Dezhou,Liaocheng station
 • Начин на плаќање: ТТ, LC
 • Promotion news: discount due to rate reach to 7.10,
 • : CIP $1270 to Gypdzhak by Railway
 • :
 • детали за производот

  Тагови производ

  вистински кровтип со лист

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

  WhatsApp Online Chat !