за нас

Шандонг Zhongtian Композитен материјал копродукции, ООД (чија подружница е Шандонг Hanglong Меѓународна тргување копродукции, ООД.) Е одлична професионална производителот за HDGI, gl, PPGI, PPGL и брановидни челични лимови, која е основана во 2007 година, кој се наоѓа во округот Гуан , провинцијата Шандонг, China.The главните производство опсег е дебелината 0.15-0.70mm, ширина 750-1250mm.

Zhongtian лим сега има 3 ладно валани линии со капацитет од 300.000 тони годишно, 1 Галванизиран (ГИ) линија со годишен капацитет од 160.000 тони, 2 Galvalume (GL) линии со годишен капацитет од 400.000 тони, а 1 PPGI / PPGL линија со годишен капацитет од 200.000 tons.With супер квалитет и услуга, нашите производи се популарно се извезуваат во повеќе од 50 земји и региони во светот, како Малезија, Индонезија, Тајланд, Танзанија, Камерун, Бенин, Ангола, Конго, Колумбија, Перу, Чиле и така натаму.


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце

WhatsApp Online Chat !