• ok-one

за Zhongtian

Шандонг Zhongtian Композитен материјал копродукции, ООД (чија подружница е Шандонг Hanglong Меѓународна тргување копродукции, ООД.) Е одлична професионална производителот за HDGI, gl, PPGI, PPGL и брановидни челични лимови, која е основана во 2007 година, кој се наоѓа во округот Гуан , провинцијата Шандонг, China.The главните производство опсег е дебелината 0.14-0.70mm, ширина 750-1250mm.

Сега Zhongtian челик има вкупно 8 произведуваат линии, со годишен капацитет од 800.000 тони капацитет годишно, со супер квалитет и услуга, нашите производи се популарно се извезуваат во повеќе од 50 земји и региони во светот, како Малезија, Индонезија, Тајланд, Танзанија, Камерун , Бенин, Ангола, Конго, Колумбија, Перу, Чиле и така натаму.

Гледај Повеќе
 • about21_
 • about1
 • околу 22

главните производи

Специјализирани за висок цинк премачкување, висока затегнувачка цврстина и висок стандард слој челик

нашите сертификати

 • CIQ
 • CNAS
 • ISO
 • SGS
 • SIRIM
 • SNI
 • оценка на снабдувачот
Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете ѕвезда

WhatsApp Online Chat !